Találatok

Keresett kifejezés: Mátra-csoport, 1 - 10, összesen 10 találat

1. A Maglód véghajrája ezüstöt ért
Mátra-csoportban induló Maglódnak a záró találkozóján mindenképp nyernie kellett, hogy felállhasson a dobogó második fokára. A sorsolás szerint nem kisebb ellenféllel szem
2. Az NBIII Duna-csoportban a Maglód
Mátra-csoport ezüstérmese, a Maglód, hanem végül marad az NBIII-ban, és a Duna-csoportban kezdi meg az őszi idényt. Elkeseredés helyett a Nahóczky Attila vezet
3. Az osztályozók júniusban megkezdődnek
Mátra-csoport 1. helyezettje az NBII Kelet-csoport 6. helyezettjével küzd majd meg, míg az Alföld-csoport 1. helyezettje az NBII Kelet-csoport 8. helyezettjével mérheti össze
4. Halasztott a Monor
Mátra-csoportban játszó Monor SE, bár lejátszotta az őszi idényről elmaradt Putnok elleni mérkőzését, viszont a tavaszi szezonnyitó találkozóját a Heves elle
5. Ismét sikerült a monori pontrablás
Mátra-csoport 12. fordulóján a Monor SE a Salgótarjáni BTC-nél vendégeskedett, s 2-2-es döntetlenjével tovább gyűjtögeti a pontjait. A 8. forduló óta megtáltosodott mo
6. Jó rajtot vettek
Mátra-csoportban induló Maglódnak, mind az Alföld-csoportban játszó Tápiószecsőnek.
7. Kiss Krisztián hozta vissza a reményt
Mátra-csoportban. Mindkét gárda diadalmaskodott vendége felett és begyűjtötte az ezért járó 3-3 pontot. Igaz Maglódnak nehezebb dolga volt, hisz a középmező
8. Monor harmadik veresége
Mátra-csoport 5. fordulójában a Dunakeszit fogadta Monor az otthonában. Kétesélyes volt a mérkőzés kimenetele, hisz eddigi négy mérkőzésük alkal
9. Mátra-csoportban a Monor
Ezt bizonyítja a Monoron tartott Vecsés SE elleni felkészülési mér
10. Nem sikerült a monori pontrablás
Mátra-csoport 8. bajnoki fordulóján a Monor SE a RAFC-nál vendégeskedett. Az első félidőben lassan melegedett be a játék, igazi hajrá csak a 47. percben lőtt első gól k