Találatok

Keresett kifejezés: találkozó, 1 - 10, összesen 119 találat

1.
találkozó, mint utóbb kiderült, már csak a BKV-soknak adott volna lehetőséget a tabellás helyük szépítésére, míg a Vecsésnek a begyűjtött 3 pont sem vál
2.
találkozókhoz, ismeretterjesztéshez, mondókás babaringatáshoz, meg ami most hirtelen nem is jut eszünkbe. A könyvtárnak ma már millió dolga van, abból a szándékból kii
3. Már nem fenyegeti a kiesés a Gyömrőt
találkozó 22. percében a házigazdáktól Gulácsi kezdte meg a gólgyártást (1-0), majd válaszként a 34. percben Bokros egalizálta az eredményt (1-1). Négy percre
4. 70 ezer új munkahely is születhet
találkozókat a repülőtér üzemeltetőjével, amelyre a privatizáció óta nem volt alkalma a helyi települések vezetőinek.   – Az agglomeráción kívüli
5. A Jankovics-féle szempár
találkozón jelen lévő kisdiákok kérdezgethettek is a rendezőtől. A válaszokból pedig egyebek közt kiderült, hogy Jankovics Marcell sosem járt rajziskolába, valamint hogy nem
6. A Maglód véghajrája ezüstöt ért
találkozóján mindenképp nyernie kellett, hogy felállhasson a dobogó második fokára. A sorsolás szerint nem kisebb ellenféllel szemben, mint az egy ponttal, de két helyez
7. A Strázsahegy legendái
találkozókat, lakodalmakat is rendeztek. A  borversenyeken már abban az időben is ért el helyezéseket. A képen közvetlenül mellette ülő id. Veress László ábr
8. A Vigadó Nonprofit Kft. 2011. évi munkájáról
találkozón, a szüreti sokadalomban, indulhatott a sakkversenyen, gyönyörködhetett kiváló képzőművészeti alkotásokban. Nyáron egy héten át művészek közremű
9. A dobogós helyért
találkozó első félideje sem, hisz a szünetet jelző sípszó előtti negyed órában még Maka is bemutatta tudományát, s ezzel megszerezte a monoriak harmadik gólját. Még
10. A helyi televízió: több mint huszonkilenc
találkozóra, ott szoktunk egy kicsit lazítani. Persze a kamerát ekkor sem hagyjuk otthon… Papp János