Ingyenes buszjárat a maglódi Auchan áruházhoz

2011. április 26.
Május 2-tól ingyenes buszjárat indul a maglódi Auchan áruházba. A menetrend a tovább gombra kattintva olvasható.

A menetrend hétfőtől szombatig érvényes. Vasárnap Maglód irányába 17:40-kor indul az utolsó járat!


AUCHAN ÁRUHÁZ Maglód 8:00 10:00 11:25 13:50 15:10 16:30 17:40 19:20 20:50

Maglód (31-es számú út) 8:05 10:05 11:30 13:55 15:15 16:35 17:45 19:25 20:55

Maglód Jókai Utca 8:06 10:06 11:31 13:56 15:16 16:36 17:46 19:26 20:56

Maglód Határ utca 8:07 10:07 11:32 13:57 15:17 16:37 17:47 19:27 20:57

Gyömrő Vasúti Átjáró 8:09 10:09 11:34 13:59 15:19 16:39 17:49 19:29 20:59

Gyömrő Simon Mihály tér  8:11 10:11 11:36 14:01 15:21 16:41 17:51 19:31 21:01

Gyömrő Széchenyi utca 8:13 10:13 11:38 14:03 15:23 16:43 17:53 19:33 21:03

Gyömrő Vasútállomás 8:15 10:15 11:40 14:05 15:25 16:45 17:55 19:35 21:05

Gyömrő Garamszegi ház 8:17 10:17 11:42 14:07 15:27 16:47 17:57 19:37 21:07

Gyömrő Vasúti Átjáró 8:18 10:18 11:43 14:08 15:28 16:48 17:58 19:38 21:08

Maglód Határ utca 8:20 10:20 11:45 14:10 15:30 16:50 18:00 19:40 21:10

Maglód Jókai Utca 8:21 10:21 11:46 14:11 15:31 16:51 18:01 19:41 21:11

Maglód Benzinkút 8:23 10:23 11:48 14:13 15:33 16:53 18:03 19:43 21:13

Maglód Sportpálya 8:24 10:24 11:49 14:14 15:34 16:54 18:04 19:44 21:14

Maglód Művelődési Ház 8:25 10:25 11:50 14:15 15:35 16:55 18:05 19:45 21:15

Maglód Dózsa Gy.utca 8:27 10:27 11:52 14:17 15:37 16:57 18:07 19:47 21:17

Maglód Falusi Temető 8:29 10:29 11:54 14:19 15:39 16:59 18:09 19:49 21:19

AUCHAN ÁRUHÁZ Maglód 8:34 10:34 11:59 14:24 15:44 17:04 18:14 19:54 21:24


Címkék: busz menetrend

« vissza

Hozzászólások (0 db)

Új hozzászólás
Új hozzászólás írásához kérjük lépjen be, vagy regisztráljon!


Jelszóemlékeztető
Regisztráció