Tovább menetelnek a PMK-ban

2011. április 18.
Április 6-án a 4. fordulóval folytatódtak a 2010-2011-es Pest Megyei Kupa előselejtezői. A Tápiószecső FC és a Maglód TC is jól vette az újabb akadályt, így menetelhetnek tovább. Mindkét gárda vendégként bizonyított.

A Tápiószecső hozta a papírformát, Horváth M. duplájával, továbbá Németh Gy., Maj­zik, valamint a februárban a Vasas utánpótlásból igazolt Fritz Ruenes Alejandro Arnoldo góljaival 5-0-s fölénnyel győzte le a Pest megye I/B-osztály Dél-csoportban szereplő Nagy­­kátát. A Maglód is diadalmaskodott vendéglátója ellen – igaz, kisebb fölénnyel –, Kiss László harmadik percben lőtt egyetlen találatával verte meg a Csomád KSK-t (0-1). A PMK előselejtezői már április 20-án folytatódnak.
Dány KSK–Tura-Biotech USA 1-2, Alsónémedi SE–Tököl VSK 3-2, Nagyk­á­ta SE–Tápiószecső FC 0-5, Új­­hartyán KSE–Duna­ha­­rasz­­ti MTK 3-2, Örkény SE–FC Dabas 0-1, Pilis­sport-­PLSE–Lindab-Törökbálinti TC 2-0, Ha­lásztelek FC–Érdi VSE 2-6, Csomád KSK–Mag­lód TC 0-1, Tárnok KSK–Via­dukt SE 1-0, Tápió­me­táll-TSE–Törteli KSK 1-2, Pé­cel-Elitsec–Felsőpa­kony-Er­go­fer KSE 0-0, Szada SE–Gödöllői SK 1-2, Vác-Deák­vár SE–Aszód FC 0-1, Diósdi TC–Százhalombatta 3-0, Rád SE–Verőce SE 0-3, Leányfalu SE–Dunakeszi Vasutas (nincs eredmény).