Üllő megelőzhetetlen

2011. május 18.
A Pest megye I. osztály labdarúgó bajnokságban induló Üllő a 25. forduló után már behozhatatlan 20 pontos előnnyel vezeti a tabellát. Ezt az eredményét annak köszönheti, hogy már 22 forduló óta verhetetlen.

Ebben a 2010/2011-es bajnoki szezonban mindössze a 3. játéknapon az Újlengyel DSE-nek sikerült ellene diadalmaskodnia 1-0-ra. Így most a 26. fordulóban másik régiós csapatunknak a szintén szép helyen (6.) állomásozó Felsőpakonynak nem lesz könnyű a helyzete. Pedig szüksége lenne a pontokra az előrelépéshez, hisz mindössze 6 pont választja el az ezüstösen csillogó második helytől. Igaz, Győri István alakulata legutóbbi bajnokiján az előttük állomásozó Pilisi LK otthonában nem remekelt igazán. Bár Malik góljával már a 12. percben megszerezte a vezetést vendéglátójától, de a második félidőben ellenfelének nem csupán egyenlítenie sikerült Vizi góljával (1-1), hanem tíz percre rá sikerült visszavennie a vezetést Kecskeméti találatával (2-1). Ez a botlás sokba kerülhet a csapatnak, hisz a listavezetőtől a pontrabolás bár nem lehetetlen, de igencsak nehéznek tűnik - még vendéglátóként is.